- Můj život a moje Cesta -

Jmenuji se Dáša a takto začala moje životní cesta:

Od dětství jsem měla časté zdravotní problémy a díky tomu se pro mě nemocnice stala, po určitou část mého života, druhým domovem. Ve čtyřech letech mi byla diagnostikována porucha štítné žlázy. Následovaly silné alergie, astma a ve 23 letech jsem se nechala zaškatulkovat s diagnózou Crohnova choroba. Můj osobní život se proplétal nevydařenými vztahy, které měly podobné základní vlastnosti. Nežila jsem svůj život, ale nechala jsem se řídit druhými. Často jsem si pokládala otázky: "Proč mi to děláte, když já taková nejsem. Proč se mi to děje? Co jsem komu udělala? Proč jsem tak nemocná, když já za to nemohu. "Dobrovolně jsem se zařadila do role oběti a tím přicházela o svou sílu a svobodné rozhodování.

Proč Vám tohle sděluji? Chci se podělit o část mé životní etapy, která mě zavedla až sem. Nyní mohu z celého srdce říci, že jsem vděčná za každou zkušenost ve svém životě. Za nemoci i vztahy kterými jsem si prošla a díky nim získala směr, ale i sílu se ponořit do hloubky sama sebe. Podívat se na přesvědčení a strachy, které jsem si o sobě během života vytvořila. Cesta je pro mě dar. Zbavila jsem se hluboké nenávisti k sobě samé, která mne ničila zevnitř, ale  hlavně jsem začala věřit v sebe samu. Jsem vděčná, že jsem směr cesty našla. Pomáhá mi totiž v každodenním životě a věřím, že s ní překonám všechny budoucí překážky, tak jak jsem zvládla ty v minulosti.

Pokud cítíte, že Vás už nebaví situace, ve které se nacházíte a toužíte po změně, velmi ráda budu součástí vaší proměny.

S LÁSKOU Dáša